DİJİTAL PAZARLAMA & İNTERNET REKLAMCILIĞI

Dijital pazarlama, elektronik ortamda ürün ve hizmetinizi tanıtabileceğiniz, günümüz teknoloji dünyasında geleneksel medyaya göre daha avantajlı ve tercih oranı yüksek pazarlama yöntemidir.
Dijital pazarlama bir firma ya da markanın dijital ortamdaki pazarlama sürecidir. Dijital kanalları kullanan bu verimli pazarlama yönteminin önde gelenleri internet, sosyal medya ve mobil platformlardır.
Gelişen teknoloji ile artan bant genişlikleri ve çoğalan mobil cihazlar, yaşam biçimimizi değiştirmekle birlikte alışveriş ve satın alma alışkanlıklarımızı da tümüyle etkiledi. Radyo, televizyon, gazete ve fiziksel panoların aksine daha interaktif yöntemleri kullanarak tüketici ile iletişim halinde olan dijital pazarlama yöntemleri gün geçtikçe yenilikçi yaklaşımlarla güncellenmektedir. Birçok çevirim dışı pazarlama yönteminin aksine, dijital pazarlama; pazarlamacıların doğru sonuçları gerçek zamanlı olarak görmelerini sağlar. Buna örnek vermek gerekirse; bir gazeteye vermiş olduğunuz reklamın kaç tüketici tarafından görüldüğünü ve gören tüketicilerin yüzde kaçının ilgisini çektiğini ölçümleyemezsiniz. Bu reklamın herhangi bir satıştan sorumlu olup olmadığını bilmenin de kesin bir yolu yoktur. Dijital pazarlama çalışmanızı birçok yönden analiz ederek reklamınızın başarısını ölçebilirsiniz.
Contrast olarak Google Ads, Yandex, Bing Arama Motoru Reklamcılığı (SEM), Pay-per-click Reklamlar, Sosyal Medya (Instagram, Facebook, Youtube) Pazarlamacılığı, E-mail marketing, Online PR hizmetleri vermekteyiz.

  • Google Arama Motoru Reklamcılığı (Google Ads)
  • Yandex Arama Motoru Reklamcılığı
  • Instagram, Facebook, Youtube Sosyal Medya Reklamcılığı
  • E-mail Marketing
  • Online PR